KONST / Litografier / Färglitografi 9434113

nr 943 4113

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, , Charles Sjöholm (f. 1933), par på café, PT, signerad, motivet: 45x55

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 februari 2015
kl 20:59:07

  • Tema
  • 16 feb

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm