KONST / Litografier / Färglitografi 9444044
nr 944 4044
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Djurgårdsfärjan, 207/320, signerad, 47x56
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 februari 2015
kl 19:11:50
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm