KONST / Litografier / Färglitografi 17516009

nr 1751 6009

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Flickor. Signerad, numrerad 31/50. Färglitografi. Bladets mått: 58x20 cm, yttermått inklusive ram: 67x28 cm

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:03:01

11/12 18:53:55 1      1.500 kr
12/12 08:58:24 2      Vinnande bud

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström
ABC-flickor (Lisa Larson)