KONST / Litografier / Färglitografi 13714375
nr 1371 4375
Färglitografi
Cecilia B Gröning, "Siesta de Coniglio". Signerad, numrerad 74/150, Motivet: 50x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:57:37
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
800 kr
6
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6