KONST / Litografier / Färglitografi 14576142
nr 1457 6142
Cassandra Rhodin
(f. 1979), Sverige
Kvinnoansikten. Signerad, numrerad 126/500. Färglitografi. Bladets mått: 70x50 cm, oramat löst blad
Cassandra Rhodin, svensk bildkonstnär född 1979.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:18:36
100 kr
150 kr
200 kr