KONST / Litografier / Färglitografi 10436442

nr 1043 6442

Caroline af Ugglas

(f. 1972), Sverige

Färglitografi, Caroline af Ugglas (f. 1972), EA-upplaga, signerad, motivet: 40x56

Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 juni 2016
kl 19:28:55

12/6 22:46:12 1      Vinnande bud

Caroline af Ugglas

Läs mer om Caroline af Ugglas