KONST / Litografier / Färglitografi 9234190
*
nr 923 4190
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 28/75, bladets mått: 43x31
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 november 2014
kl 20:43:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 10:21:52
1
100 kr
10/11 20:35:48
2
150 kr
10/11 20:38:20
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Carl Magnus
nr 923 4190
Carl Magnus
(f. 1943)
Färglitografi , Carl Magnus (f. 1943), 28/75, bladets mått: 43x31
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 10:21:52 | 1 | 100 kr |
| 10/11 20:35:48 | 2 | 150 kr |
| 10/11 20:38:20 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl magnus färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



