KONST / Litografier / Färglitografi 14765193
nr 1476 5193
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Signerad, numrerad 17/200. Färglitografi, bildmått: 73x57 cm, yttermått inklusive ram: 87x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:04:04
16/6 20:12:33
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd