KONST / Litografier / Färglitografi 14278225
nr 1427 8225
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Riddarfjärden, PT. Signerad. Färglitografi, bildmått: 27x38, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:42:42
25/10 13:11:40
300 kr
25/10 19:12:23