KONST / Litografier / Färglitografi 14299134

nr 1429 9134

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad EA, Stockholm, mm;34x50, yttermått inklusive ram: 51x67 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 november 2021
kl 18:15:59

31/10 21:04:43 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson