KONST / Litografier / Färglitografi 14232078

nr 1423 2078

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Signerad, numrerad 98/200, daterad 82, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 41x52, yttermått inklusive ram: 57x66 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:56:32

27/9 23:12:58 1      150 kr
4/10 16:37:03 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson