KONST / Litografier / Färglitografi 10649679
nr 1064 9679
Britt-Louise Sundell
(1928-2011), Sverige
Färglitografi, Britt-Louise Sundell (1928-2011), Nemes, 25/65, signerad, 28x32
Utrop:
300 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:27:39
Britt-Louise Sundell
Läs mer om Britt-Louise Sundell