KONST / Litografier / Färglitografi 12969311
nr 1296 9311
Brita Molin
(f. 1919), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/260, Ballad. Motivet: 37x31 cm
Brita Molin, svensk målare, grafiker och tecknare född i Skara 1919,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:42:22
9/12 18:11:01
Brita Molin
Läs mer om Brita Molin