KONST / Litografier / Färglitografi 14278238
nr 1427 8238
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Signerad, numrerad 73/220. Färglitografi. Bladets mått: 38x50cm, oramat löst blad
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:47:12
100 kr
150 kr
200 kr