KONST / Litografier / Färglitografi 15652006

nr 1565 2006

Bo Jansson

(f. 1939), Sverige

Utsikt vid Skeppsbron. Signerad, numrerad 77/260. Färglitografi, bildmått: 52x50 cm, yttermått inklusive ram: 63x61 cm

Bo Jansson, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 25 september 2023
kl 21:10:08

  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bo Jansson

Läs mer om Bo Jansson