KONST / Litografier / Färglitografi 16417379
nr 1641 7379
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 55/260, dansare. Färglitografi, bildmått: 19x13 cm, yttermått inklusive ram: 36x30 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
måndag 9 september 2024
kl 18:01:54
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson