KONST / Litografier / Färglitografi 14234418

nr 1423 4418

Bo Åke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 63x47, yttermått inklusive ram: 80x62 cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:32:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bo Åke Adamsson

Läs mer om Bo Åke Adamsson