KONST / Litografier / Färglitografi 12476020

nr 1247 6020

Bo Ã…ke Adamsson

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Golfare. Signerad, numrerad 210/250. Motivet: 83x47 cm

Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 april 2019
kl 18:24:33

5/4 20:48:41 1      Vinnande bud

Bo Ã…ke Adamsson

Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson