KONST / Litografier / Färglitografi 16417164
nr 1641 7164
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: 51x41-43x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:41:29
150 kr
300 kr
450 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.900 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth