KONST / Litografier / Färglitografi 13636282
nr 1363 6282
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/300,1977. Motivet: 30x42cm
Utrop:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:51:58
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg