KONST / Litografier / Färglitografi 16873082
nr 1687 3082
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 229/250, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 22x26 cm, yttermått inklusive ram: 40x42 cm
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:15:15
100 kr
150 kr
200 kr
Bertil Warnolf
Läs mer om Bertil Warnolf