KONST / Litografier / Färglitografi 15837130
nr 1583 7130
Bertil Vallien
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 129/240. Färglitografi, bildmått: _47x64 cm, yttermått inklusive ram: 64x90 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:58:50
4/12 08:46:16
Bertil Vallien
Läs mer om Bertil Vallien