ART / Lithographs / Litograph in colors 11721122
nr 1172 1122
Bertil Herlow Svensson
(1929-2012), Sverige
Bertil Herlow Svensson (1929-2012), Sweden. Signed, numrerad 51/90, subject: 76x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 51/90, motivet: 76x60 cm
Bertil Herlow Svensson, Swedish sculptor and painter, born 1929, dead 2012.
800
SEK 600
Monday Mars 26 2018
at 18:41:47
23/3 09:03:00
500 kr
25/3 11:10:24
Bertil Herlow Svensson
Read more about Bertil Herlow Svensson