KONST / Litografier / Färglitografi 15206291

nr 1520 6291

Bertil Almlöf

(f. 1930), Sverige

Signerad, numrerad 90/120, daterad -73. Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 69x87 cm

Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 20:23:55

5/2 21:45:30 1      Vinnande bud

Bertil Almlöf

Läs mer om Bertil Almlöf