KONST / Litografier / Färglitografi 15543069
nr 1554 3069
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Waxholm, Signerad, EA upplaga, numrerad 20/29, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 55x62 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:56:52
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö