KONST / Litografier / Färglitografi 16956120
nr 1695 6120
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 13/360. Färglitografi, bildmått: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:27:10
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö