KONST / Litografier / Färglitografi 14232077

nr 1423 2077

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Signerad, numrerad 360/360, Sandhamns express. Färglitografi, bildmått: 35x42, yttermått inklusive ram: 47x64 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 20:54:57

3/10 22:28:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö