KONST / Litografier / Färglitografi 16815077
nr 1681 5077
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 5/360. Färglitografi, bildmått: 35x44 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2025
kl 20:43:11
23/2 22:17:37
300 kr
24/2 19:06:14
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö