KONST / Litografier / Färglitografi 17002008
nr 1700 2008
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 345/360, daterad - 79. Färglitografi, bildmått: 39x43 cm, yttermått inklusive ram: 59x66 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 maj 2025
kl 20:23:11
6/5 00:29:15
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö