KONST / Litografier / Färglitografi 14718327

nr 1471 8327

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

2 st, Signerad, numrerad 360-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 45x52-45x62 cm, oramade lösa blad

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:32:22

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö