ART / Lithographs / Litograph in colors 11709102
nr 1170 9102
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sweden. "Gröna Lund 2000", signed and numbered 290/360, subject: 37x45,
LITOGRAPH IN COLORS, "Gröna Lund 2000", signerad och numrerad 290/360, motivet: 37x45
Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.
1000
SEK 800
Monday Mars 19 2018
at 19:33:02
18/3 12:35:17
700 kr
19/3 19:28:02
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Bert Håge Häverö
Read more about Bert Håge Häverö