KONST / Litografier / Färglitografi 11287088
nr 1128 7088
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Östermalmshallen, HC 16/38, signerad, motivet: 38x53
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 11 september 2017
kl 18:32:05
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö