KONST / Litografier / Färglitografi 9434047
nr 943 4047
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, signerad, 38x46
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:21:40
700 kr
800 kr
16 feb
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö