KONST / Litografier / Färglitografi 12914018

nr 1291 4018

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 56/150. Motivet: 50x37 cm

Utrop:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:21:26

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson