KONST / Litografier / Färglitografi 16186237
nr 1618 6237
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Signerad, numrerad HC 6/10. Färglitografi, bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:07:04
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson