KONST / Litografier / Färglitografi 11674112

nr 1167 4112

Berndt Wennström

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Stockholm, signerad och numrerad 219/295, motivet: 22x29

Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 mars 2018
kl 19:46:34

27/2 01:27:36 1      100 kr
1/3 17:59:53 2      Vinnande bud

Berndt Wennström

Läs mer om Berndt Wennström