KONST / Litografier / Färglitografi 14912096
nr 1491 2096
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
2 st, Signerade, Stockholmsmotiv, färglitografi, yttermått inklusive ram: 27x31 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:12:41
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant