![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 8347130
*
nr 834 7130
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi , 3 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f, 1941), stockholmsmotiv, motivets mått: ca 33x45
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 juni 2013
kl 20:03:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 10:09:02
1
Vinnande bud
17/6 18:17:13
2
600 kr
17/6 19:27:52
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
nr 834 7130
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi , 3 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f, 1941), stockholmsmotiv, motivets mått: ca 33x45
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 juni 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 10:09:02 | 1 | Vinnande bud |
17/6 18:17:13 | 2 | 600 kr |
17/6 19:27:52 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16