KONST / Litografier / Färglitografi 13668245
nr 1366 8245
Bernard Lorjou
(1908-1986), Frankrike
Färglitografi, Komposition. Signerad, bär dedikation. Motivet: 49x39 cm
Bernard Lorjou, fransk bildkonstnär född 1908, död 1986.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:43:11
14/12 17:51:40
300 kr
14/12 18:38:12
Bernard Lorjou
Läs mer om Bernard Lorjou