KONST / Litografier / Färglitografi 16326441
nr 1632 6441
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
2 st, Mariefred och pissoaren i Gamla stan, Signerade, numrerade Färglitografi, bildmått: 51x36,30x34 cm, yttermått inklusive ram: 64x47,45x34
Kondition: blekt
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
måndag 15 juli 2024
kl 18:43:30
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson