KONST / Litografier / Färglitografi 16326441
nr 1632 6441
Bengt Olov Abrahamsson
(1924-1989), Sverige
2 st, Mariefred och pissoaren i Gamla stan, Signerade, numrerade Färglitografi, bildmått: 51x36,30x34 cm, yttermått inklusive ram: 64x47,45x34
Kondition: blekt
Bengt Olov Abrahamsson, född 1924, död 1989, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 01:09:13)
Uppdatera
Visning
fredag 12/7, lördag 13/7, söndag 14/7 och måndag 15/7
Auktionen
avslutas:
måndag 15 juli kl 18:43:30
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bengt Olov Abrahamsson
Läs mer om Bengt Olov Abrahamsson