KONST / Litografier / Färglitografi 14632106
nr 1463 2106
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 98/100. Färglitografi, bildmått: yttermått inklusive ram: 81x6173x54 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:28:30
15/4 12:28:39
25 apr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström