KONST / Litografier / Färglitografi 12554170
nr 1255 4170
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/200. Motivet: 29x25 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:23:39
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström