KONST / Litografier / Färglitografi 17025012
nr 1702 5012
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 77/150. Färglitografi, bildmått: 55x76 cm, yttermått inklusive ram: 66x88 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 maj 2025
kl 19:55:41
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström