ART / Lithographs / Litograph in colors 7347198
nr 734 7198
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Bengt Landion, 61/250, subject size: 62x49,
Bengt Landion, 61/250, motivets mått: 62x49
600
SEK 150
Monday January 16 2012
at 18:50:52
16/1 15:36:52
100 kr
16/1 17:35:51