KONST / Litografier / Färglitografi 16218291
nr 1621 8291
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 57/250. Färglitografi, daterad bildmått: 37x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x63 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:28:28
17/5 13:07:41
100 kr
20/5 18:16:07
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin