KONST / Litografier / Färglitografi 12475208
nr 1247 5208
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1972,28/75. Motivet: 68x54
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
måndag 8 april 2019
kl 19:38:41
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin