KONST / Litografier / Färglitografi 14545151
nr 1454 5151
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
numrerad 333/350. Färglitografi, bildmått: 43x34 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm. Signerad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:46:36
10/3 16:28:18
100 kr
14/3 20:05:03
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin