KONST / Litografier / Färglitografi 14444472
nr 1444 4472
Bengt Göran Karlsson
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 7/50. Färglitografi. Bladets mått: 42x59cm, yttermått inklusive ram: 59x75cm
Bengt Göran Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:11:14
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Bengt Göran Karlsson
Läs mer om Bengt Göran Karlsson