KONST / Litografier / Färglitografi 11074108
nr 1107 4108
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Bengt Fransson (f. 1935), HC-upplaga, Skeppsholmen, signerad, motivet: 40x49
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 maj 2017
kl 19:41:47
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr