KONST / Litografier / Färglitografi 17474137
nr 1747 4137
Barbro Gustafson
(f. 1936), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 24/30, "Bakom 1", oramad, oramat löst blad, 23x29 cm
Kondition: viskada
Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.
måndag 8 december 2025
kl 19:44:45